Svet-Stranek.cz
Vše pro spokojenost našich zákaznic
Kadeřnictví Kopřivnice

Úvodní stránka:Vše pro spokojenost našich zákaznic

Úvodní stránka

Vítejte na stránkách kadeřnictví Kopřivnice
Dokonalosti se dosahuje maličkostmi...

Každý člověk je jiný a jeho vlas se stává proto jedinečným. Podle Vašeho přání a podle nejnovějších kadeřnických trendů můžu Váš účes změnit k nepoznání. Stačí návštěva naší kadeřnické provozovny.


Služby a střihy

Díky našim službám není problém změnit přírodní blondýnu v uhrančivou tmavovlásku či naopak z tmavovlásky umím pomocí moderních postupů vyrobit žádoucí blondýnu.
Pro každý tvar obličeje se navíc hodí jiný typ účesu. V našem kadeřnictví můžu pomoci, jaký střih sluší právě Vám. Je to přece jen občas problém, objevit účes, co opravdu sluší. Možná se Vám líbí účes, který nosí některá ze známých hereček, či nějaký, který vidíte v časopise. Ale bude takový účes slušet právě Vám? Na všechny tyto a podobné otázky se budu snažit odpovědět. Ráda Vám dle Vašich požadavků navrhnu kolekci účesů vhodných pro Váš tvar obličeje tak, aby výsledky předčily Vaše očekávání. Jak z tuctového účesu vyrobit umělecké dílo, kterým můžete oslnit své okolí, ale i právě Vás samotnou.

Co budete potřebovat k výběru a následně změně účesu?

!!VŮBEC NIC, STAČÍ SE OBJEDNAT A PŘIJIT!!


Neváhejte, stačí už jen málo...

Prostudujte si nyní naší nabídku služeb a ceník. Stačí už jen zavolat či napsat email a objednat se. Jsou to poslední dva malé krůčky, které Vás dělí od možnosti změnit svůj dosavadní vzhled a stát se novým člověkem díky modernímu účesu.